Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Jaunais Coravin Model 11!

trešdiena, 2018. gada 24. oktobris

Beidzot esam saņēmuši pēdējo – jaunāko Coravin modeli! Model 11 ir ticis vaļā no pogas, un tagad vīnu var ieliet, turot slīpi pudeli, izmantojot tik daudz gāzes, cik nepieciešams. Tas vēl nav viss, galvenais āķis – speciāls pielikums, kurā varat ne tikai ierakstīt, kādu vīnu dzērāt, bet arī atrast padomu, kādu ēdienu, filmu vai mūziku pie šī vīna ieteicams baudīt.

Pienācis laiks sīki izstāstīt par supertehnoloģisku jaunumu, ko saņēmām pagājušās nedēļas nogalē. Iepazīstieties – Coravin Model 11! Mainījies ne tikai dizains. Jūs joprojām varat piepildīt glāzi ar jebkuru vīnu, neatverot pudeli, taču bez tam visus vīnus varat “iegrāmatot” telefonā, ar ko saistīts Coravin! Radījuši savu “vīna kolekciju” šajā pielikumā, Jūs varat turpat ierakstīt, kāds ēdiens, filma vai mūzika  vislabāk sader ar Jūsu baudīto vīnu, kā arī iemest aci, ko iesaka citi vīna cienītāji!

Un podziņa tagad vairs nav jāspiež – vienkārši pagrieziet slīpi Coravin, un tas pats ielies vīnu, patērējot precīzi tik daudz gāzes, cik nepieciešams! Starp citu, komplektācijā ar Model 11 ietilpst seši baloniņi, aerators, pārvalks un īpašs paliktnis ierīcei!


P.S. Ja, tāpat kā mēs, esat nedaudz vecmodīgs un nesapņojat par vīna aksesuāriem, kas savietoti ar Jūsu viedierīcēm, varat aplūkot parastos Coravin modeļus šeit 

Infografiks: Kā izvēlēties vīnu pie pastas?

trešdiena, 2018. gada 24. oktobris
Infografiks: Kā izvēlēties vīnu pie pastas?

Pasta – tā vienmēr ir laba ideja! Mums ir sagatavots neliels špikeris, ja pusdienās/vakariņās/brokastīs (izvēlieties vajadzīgo!) esat ieplānojis ēst pastu un nepieciešams piemērots vīns, kas pilnībā atklātu šī ģeniālā itāļu izgudrojuma garšu!

Lasīt talāk

Infografiks: par ko liecina sarkanvīna krāsa?

svētdiena, 2018. gada 14. oktobris
Infografiks: par ko liecina sarkanvīna krāsa?

Te nu mēs esam sagatavojuši nelielu uzziņas materiālu, ko iespējams uzzināt par sarkanvīnu, raugoties uz tā krāsu glāzē. Diemžēl attēlā visu neievietosi, tāpēc nāksies nedaudz palasīt. Kā likums, jauniem sarkanvīniem piemīt pietiekami tumša, gandrīz violeta nokrāsa un ūdeņaina, caurspīdīga dzēriena līmeņa robežmaliņa. Vīnam nobriestot, tā krāsa mainās, zaudējot savu spilgtumu, un no rubīnsarkaniem, violetiem un purpura toņiem pārvēršas sarkano ķieģeļu tonī. Vīna krāsu vispareizāk iespējams novērtēt, turot glāzi pret gaišu vai baltu fonu.

Lasīt talāk

13 pilsētas, kas jāapmeklē ikvienam vīna cienītājam

otrdiena, 2018. gada 09. oktobris
13 pilsētas, kas jāapmeklē ikvienam vīna cienītājam

Vasara beigusies, un var sākt plānot nākamās brīvdienas un braucienus atpūtas dienās. Ja esat vīna cienītājs, mūsu padomi ceļotājiem noderēs arī jums! Taisnība,
šobrīd mēs jūs neaicinām uz klasiskām vīna tūrēm pa vīndarītavām un vietām, kur audzē vislabākās vīnogu šķirnes. Nē, mēs jums piedāvājam trīspadsmit virzienus, kurp varat doties, lai atpūstos un iebaudītu vīnu!

Lasīt talāk

Džensisa Robinsone: sieviete vīna pasaulē

trešdiena, 2018. gada 19. septembris
Džensisa Robinsone: sieviete vīna pasaulē

Mūsu šīsdienas raksta galvenā varone ir viena no ietekmīgākajiem vīna kritiķiem pasaulē, kura pratusi lauzt stereotipus par to, ka sievietei nav vietas tradicionāli vīrišķīgajā un konservatīvajā vīna pasaulē. Iepazīstieties – Džensisa Robinsone!

Lasīt talāk

Olīveļļu? Nu, protams, lūdzu!

trešdiena, 2018. gada 05. septembris
Olīveļļu? Nu, protams, lūdzu!

Olīveļļas unikalitāte un daudzveidība atkarīga no teruā un valsts, kas to ražo, un par tās burvīgajām īpašībām jau sen no mutes mutē klejo daždažādi slavinoši nostāsti. Tomēr atbildēt uz jautājumu, kura no tām ir vislabākā, spēs tikai katrs pats. Protams, ar ražotāja “vieglu roku”…

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!