Kategorijas
Tags
Raksti par vīnu

Receptes un idejas

Kādu vīnu ņemt līdzi piknikā?

piektdiena, 2018. gada 24. augusts
Kādu vīnu ņemt līdzi piknikā?

Ja šovasar vēl nav sarīkots pikniks, iesakām pasteigties, kamēr augusts nav finišējis. Grozs, rūtots galdauts, uzkodas, augļi un, protams, vīns – baltais, sarkanais vai dzirkstošais – lieliski sabiedrotie svētkiem brīvā dabā!

Lasīt talāk

Saldējums no vīna pieaugušajiem

otrdiena, 2018. gada 21. augusts
Saldējums no vīna pieaugušajiem

Kurš teicis, ka saldējums – tas ir kārums tikai bērniem? Vasara izrādījās tik karsta, ka bez šī aukstā deserta, šķiet, neiztika pat vīri alus vakaros! Mēs esam apkopojuši idejas, kā pagatavot saldējumu un sorbetu no vīna. Tas ir tik garšīgi, ka gatavot un ēst var visu gadu, pat ja tik karsti kā jūlijā vairs nebūs!

Lasīt talāk

Austeres: Arkašonas līča jūras skaistules

ceturtdiena, 2018. gada 12. aprīlis
Austeres: Arkašonas līča jūras skaistules

Piedāvājam jums doties uz vienu no savdabīgākajām vietām Francijas dienvidos – Atlantijas okeāna apskaloto Arkašonas līci (fr. val. – Bassin d’Arcachon), īstu paradīzi austeru cienītājiem! Tā smilšainajos krastos gandrīz 90 kilometru garumā izvietojušās 2

Lasīt talāk

Ejam medībās!

ceturtdiena, 2017. gada 26. oktobris
Ejam medībās!

Rudens jeb, precīzāk, posms no 1. oktobra līdz pat decembra vidum ir laiks, kad Latvijas mežos notiek vislielākā rosība, jo ir sākusies īstā medību sezona. Šoreiz mēģināsim noskaidrot, kas īsti notiek medībās, ko iespējams nomedīt mūsu mežos un – galu galā – vai medījuma gaļa ir tik bīstama, kā dažreiz dzirdēts. Skaidrs ir viens – latviešiem medības ir asinīs, šo dziņu drošu vien esam mantojuši no senčiem, tāpēc no pārnestā protam pagatavot visizsmalcinātākos ēdienus.

Lasīt talāk

Īstais vīns jūsu kāzām

trešdiena, 2017. gada 05. jūlijs
Kā izvēlēties vīnu kazam? Kur nopirkt vīnu? Labākais vīns Rīgā. Vīna veikals Noble Wine

Nu kas gan tās par kāzām bez vīna?! Pat vispieticīgākās svinības var padarīt krāšņas glīta pudelīte šampanieša vai iecienītā vīna. Bet, ko darīt, ja uz svētkiem par godu jaunlaulātajiem uzaicināti visi radi un draugi ar tik dažādām gaumēm? Kādu vīnu izvēlēties, lai visi būtu apmierināti? Uz šo jautājumu atbildēšu, sniedzot dažus padomus, kā izvēlēties piemērotu vīnu mūža skaistākajam mirklim – jūsu kāzām.

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!