Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Notikumi

#teirdarbs: meklējam marketinga un vīna fanu

otrdiena, 2019. gada 28. maijs
#teirdarbs: meklējam marketinga un vīna fanu

Tev patīk pavadīt laiku Facebook un Instagram? Tu uzņem skaistas un stilīgas bildes, kas saņem kaudzēm komentāru un like? Esi pārliecināts/a, ka vari uzrakstīt šo tekstu daudz interesantāk un labāk? Tad šis darbs ir domāts Tev. Mēs meklējam kolēģi, kurš mūsu soctīklus spēs padarīt vēl skaistākus un garšīgākus. Vairāk vari uzzināt zemāk!

Lasīt talāk

Noble Wine svētki HoReCa klientiem 2018

pirmdiena, 2018. gada 20. augusts
Noble Wine svētki HoReCa klientiem 2018

Šajā sestdienā norisa jau trešie mūsu klientiem veltītie Noble Wine svētki HoReCa! Pagājušajā gadā notikums bija sporta zīmē, bet šoreiz nolēmām uzsvaru likt uz gastronomiskām vērtībām, tāpēc dvāmies ciemos pie Latvijas Steiku kluba! Četru stundu ilgajā meistarklasē Jānis un Ausma ne tikai pagatavoja gandrīz 20 dažādu veidu steikus, bet arī sīki izklāstīja par gaļas sagatavošanas smalkumiem… Noble Wine no savas puses parūpējās par “nelielu” vīna krājumu ;) Šo dienu atcerēsimies ilgi, bet nākamgad atkal izdomāsim kaut ko interesantu!

Lasīt talāk

Noble Wine Dzimšanas diena jeb "4x2"

otrdiena, 2016. gada 12. jūlijs
Noble Wine dzimšanas diena, vīna degustācija, vīna svētki, vīna veikals, Jūrmala, HoReCa

Šajā svētdienā Jūrmalā tikās mūsu kolēģi un draugi no Latvijas labākajiem restorāniem! Iemesls bija ļoti labs – Noble Wine svinēja veselas divas dzimšanas dienas: 4 gadi kopš uzņēmuma dibināšanas un 2 gadi kopš mūsu veikala atklāšanas!

Sākām mēs tradicionāli – ar svinīgu šampanieša pudeles atkorķēšanu ar zobenu, kam sekoja futbola mačs, izbraucieni ar veikbordu, auna kājas pagatavošana tandūrā un, protams, vīna degustācija! Dzērām gan iemīļotas mūsu kolekcijas pozīcijas, gan paraugus no Kampānijas, kas tuvākajā laikā parādīsies mūsu veikalā  Vakaru noslēdzām ar plašu vērienu, sagaidot saulrietu uz kutera Lielupes iztekā!

Lasīt talāk

Vasaras Sezonas Atklāšanas Svētki

ceturtdiena, 2016. gada 16. jūnijs
Vasaras Sezonas Atklāšanas Svētki

Mūsu sezonas atklāšanas svētki notika sestdien, bet patīkamā pēcgarša ir jūtama vēl šodien! Liels paldies visiem, kas padarīja šo vakaru par neaizmirstamu – Jums, dārgie viesi, par to, ka spītējot laikapstākļiem, Jūs līdz vēlai naktij izklaidējāties un de

Lasīt talāk

Noble Wine vīna skola atver savas durvis

piektdiena, 2014. gada 29. augusts
Noble Wine vīna skola Rīgā

Noble Wine” vīna skola būs lieliska izklaide gan tiem, kuri sapņo iepazīt noslēpumaino vīnu pasauli, gan arī tiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par vīniem, to izgatavošanas īpatnībām un baudīšanas mākslu. Kursi ir vienīgie Latvijā, kas piedāvā vīna mīļotājiem padziļināti iepazīt Francijas un Itālijas vīnu kultūru, to darīšanu, ģeogrāfiju un tradīcijas. Abas “Vecās pasaules” valstis ir galvenais mūsdienu vīnu kultūras stūrakmens – ne velti to vīnu stilus cenšas atdarināt teju visa ‘’Jaunā pasaule”.

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!