Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Ceļojumi

13 pilsētas, kas jāapmeklē ikvienam vīna cienītājam

otrdiena, 2018. gada 09. oktobris
13 pilsētas, kas jāapmeklē ikvienam vīna cienītājam

Vasara beigusies, un var sākt plānot nākamās brīvdienas un braucienus atpūtas dienās. Ja esat vīna cienītājs, mūsu padomi ceļotājiem noderēs arī jums! Taisnība,
šobrīd mēs jūs neaicinām uz klasiskām vīna tūrēm pa vīndarītavām un vietām, kur audzē vislabākās vīnogu šķirnes. Nē, mēs jums piedāvājam trīspadsmit virzienus, kurp varat doties, lai atpūstos un iebaudītu vīnu!

Lasīt talāk

Kā nopirkt mucu vīna Hospice de Beaune izsolē?

otrdiena, 2018. gada 24. jūlijs
Kā nopirkt mucu vīna Hospice de Beaune izsolē?

Šoreiz esam nolēmuši pastāstīt par savu jauniegūto pieredzi, iegādājoties Burgundijas vīnu, kam līdzi nāk gan sava vēsture, gan sava leģenda. Stāsts būs par ikgadējo vīna izsoli, kas noris Burgundijas vīnu galvaspilsētā Bonā jeb, precīzāk, Hospice de Beaune, kur piedalījās arī vīnu kompānija Noble Wine. Mēs iegādājāmies mucu 2017. gada Burgundijas sarkanvīna, kas turpat vēl iegūs briedumu un tiks saliets pudelēs, pirms mēros ceļu uz Latviju.

Lasīt talāk

Burgundijas garša

otrdiena, 2018. gada 10. jūlijs
Burgundijas garša

Vai jūtat, cik garšīgi skan pats Burgundijas jeb Burgoņas vārds? To izrunājot, garšas kārpiņas sarosās, domājot par labi nogatavinātu sieru, svaigi ceptu maizi ar sviesta riecienu un vietas karali – minerāli augļaino burgundieti glāzē.

Lasīt talāk