Kategorijas
Tags
Populārais:
Raksti par vīnu

Rjoha vs Bordo vs Toskāna. Tests garšai

otrdiena, 2019. gada 14. maijs
Rjoha vs Bordo vs Toskāna. Tests garšai

Bokss ir un būs uz viļņa vismaz vēl pāris nākamos gadus, tādēļ arī mēs sarīkojām sparingu. Ne ar dūrēm, bet… lai pārbaudītu sevi. Vai aklajā degustācijā varam atšķirt četrus sarkanvīnus, kuri nāk no Rjohas reģiona Spānijā, Bordo Francijā un Toskānas Itālijā? Kāds, šo lasot, nodomās: “Pfff, easy.” Taču lasiet vien tālāk.

Lasīt talāk

Skrējiens pēc vīna

otrdiena, 2019. gada 30. aprīlis
Skrējiens pēc vīna

“Garākais maratons pasaulē” – neizklausās diez ko vilinoši, vai ne? Bet pagaidiet, tas nebūt nav tradicionāls skriešanas pasākums. Reizi gadā Medokas vīna dārzi piepildās ar tūkstošiem skrējēju, kuri, ģērbušies visneiedomājamākajos tērpos, ar smaidu uz lūpām kilometru pēc kilometra bauda pasākumu, kam nav līdzvērtīga visā pasaulē. Esiet laipni aicināti Medokas vīna maratonā!

Lasīt talāk

Siers + vīns = klasika?

otrdiena, 2019. gada 02. aprīlis
Siers + vīns = klasika?

Neliels ieskats par kārtējo rakstu žurnāla Noble Wine jaunajā numurā. Raksta tēma – siera un vīna saderība, klasiska kombinācija, ar kuru praktiski nav iespējams kļūdīties. Taču – vai viss ir tik vienkārši? Vai patiešām ir vienalga, kādu vīnu un sieru iegādāties veikalā? To noskaidrosim mūsu rakstā, kurā sniegsim izsmeļošu analīzi par siera un vīna saderību.

Lasīt talāk

Brut Nature šampanietis – klimata izmaiņas vai modes lieta?

trešdiena, 2019. gada 27. marts
Brut Nature šampanietis – klimata izmaiņas vai modes lieta?

Kā jau solījām, sākam publicēt īsus ieskatus par rakstiem žurnāla jaunajā numurā, un ar ko gan vislabāk sākt, ja ne ar šampanieti?!

Brut Nature, Zéro Dosage, Brut Zéro, Ultra Brut, Pas Dosé, Non-Dosé – visi šie apzīmējumi patiešām nozīmē vienu un to pašu. Pie šampanieša, kas pēc būtības ir sauss un ar augstu skābuma līmeni, netiek pievienota dozāža jeb, vienkārši sakot, tam nepievieno cukuru. Kā šādā dzērienā panākt balansu un kā cukura daudzums, stādu vecums vai to izvietojums pret sauli ietekmē vīna garšu?
Visu rakstu varat izlasīt žurnāla Noble Wine jaunajā numurā, kuru no apriļa sākuma varat saņemt veikalā Noble Wine! Sekojiet līdzi atsaucēm par pārējiem rakstiem FB vai mūsu vietnē!

Lasīt talāk

Vīni ziemas vakaram

ceturtdiena, 2018. gada 20. decembris
Vīni ziemas vakaram

Mēs esam izvēlējušies piecus vīnus, ar kuriem vēlams nodrošināties ziemā. Tie lieliski iederēsies pie karstām ziemas vakariņām, būs piemērots pavadonis Ziemassvētku cienastam, kā arī var kļūt par jauku dāvanu ziemīgos svētkos.

Lasīt talāk
Patīk šis raksts? Pieraksties jaunumiem!