Visi Noble Wine pasākumi

Mēs mīlam vīnu un vēlamies dalīties savā kaislībā un zināšanās ar katru interesentu un vīna cienītāju, organizējot dažāda mēroga vīna pasākumus.

Noble Wine komanda atklās Jums vērtīgākos vīna darīšanas noslēpumus izglītojošās vīna degustācijās mūsu vīna skolā vai tieši Vecās pasaules vīndarītavās detalizēti izplānotas, aizraujošas vīna tūres ietvaros.

Mēs Jums atklāsim šī tik iemīļotā dzēriena gastronomisko pasauli un dziļo vēsturi. Iepazīstieties ar mūsu aizraujošajiem plānotajiem pasākumiem: vīna degustācijas, kursi vīna skolā, ceļojumi un tūres pa vīndarītavām - mums ir, ar ko pārsteigt ikvienu vīna cienītāju, paverot aizkaru uz vīna pasauli vēl vairāk, jo tā taču ir neizmērojami dzīva vēsture, kas turpinās ik dienu. Gaidām Jūs!

Francija ir varena un spēcīga valsts, it īpaši, ja runājam par vīniem un sieriem. Francijas vīni kļūst saprotamāki, kad iepazīstam tos tuvāk. Atklāsim jums Francijas vīna darīšanas noslēpumaino pasauli, pastāstīsim par svarīgākajām īpašībām, kam jāpievērš uzmanība Francijā radītu vīnu izvēlē. Dalīsimies pieredzē par vīnu stiliem un tiem atbilstošiem reģioniem. Šoreiz runāsim par Francijas sarkanajiem vīniem, jo aiz loga jau ir decembris. Parunāsim par tādām šķirnēm kā Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir, Syrah, Cabernet Franc, Grenache un citām.
Pasākuma Laiks:
04.12.2020, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
30 no 30 pieejamas
Cena: 20.00€
Izsmalcinātā un augstvērtīgā Riesling balto vīnogu šķirne. Šo vīnogu šķirni ieskauj daudzi stereotipi un mīti, bet tās patieso dabu var izprast tikai atverot šīs šķirnes vīna pudeli. Mēs pastāstīsim par Riesling vīnogu neierobežotajām spējām, reģioniem un valstīm, kurās to audzē, kā arī par vīnu, kas nāk no dažādiem klimatiem, atšķirībām. Tiešsaistē dalīsimies veiksmīgu gastronomisko pieredžu kombinācijās un apspriedīsim katra dalībnieka vīnu.
Pasākuma Laiks:
11.12.2020, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
30 no 30 pieejamas
Cena: 20.00€