Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
19.02.2021, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

Šobrīd ir pats piemērotākais laiks apgūt vīna zinības. Vīns sniedz milzu baudu, ja tas ir prasmīgi izvēlēts! Četrās meistarklasēs jūs uzzināsiet, uz ko jāorientējas un kam jāpievērš uzmanība, izvēloties vīnu, kā degustēt un pasniegt šo brīnišķīgo dzērienu, kā arī varēsiet noskaidrot, kāds vīns pēc garšas būtu atbilstošāks tieši jums.

Kā tas notiks? Katru piektdienu plkst. 18:30 tiksimies tiešsaistē Zoom.us platformā, lai noklausītos sertificēta vīnziņa Ronalda Pētersona lekciju par noteiktu tēmu, kuras laikā būs iespējams uzdot jautājumus, saņemt konsultācijas par jūs ieinteresējušu vīnu un, pats galvenais, patīkami un lietderīgi pavadīt laiku.

Trešā nodarbība 19.02.2021: Vīna stilu daudzveidība

Vīns nav vienīgi balts un sarkans! Jūs būsiet pārsteigti, taču krāsai ne vienmēr ir būtiska nozīme. Daudz svarīgāk ir vīnus iedalīt pēc stila un rakstura intensitātes. Pirmajā acu uzmetienā šķiet sarežģīti, taču tas noteikti kļūs par aizraujošu iepazīšanos ar balto un sarkano vīnogu šķirņu “grandiem” un slavenībām.

Maksa par vienu lekciju - 20 EUR. Maksa par pilnu kursu - 80 EUR par četrām lekcijām.  Iegādājoties pilnu kursu, dāvanā dalība bezmaksas papildu nodarbībā par tēmu “Kā lasīt vīna etiķeti”, kas notiks 5. martā plkst. 18:30.

 Pēc jūsu vēlmes, vīnzinis personīgi jums atlasīs vīnus degustācijai, un mēs nogādāsim jūsu pasūtījumu tieši uz mājām.  

events@noblewine.lv, +371 26304999

 

30 no 30 pieejamas
Dalības maksa:
20.00 €