Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Vīna skola: Centrālas Itālijas vīni (LV)

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
01.05.2019, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

Iepazīsimies ar reģiona karti, vietējām vīnogu šķirnēm, vīna klasifikāciju katrā valstī un nodegustēsim vīnus no slavenākajiem reģioniem.

Itālija ir viena no nedaudzajām valstīm, kas saglabājusi savu autentiskumu. Tik milzīgu daudzumu vietējo šķirņu Jūs neatradīsiet nekur citur! Praktiski katrs Itālijas stūrītis ir piesūcināts ar vīnu, un valstī visos reģionos tiek darīts vīns ar neatkārtojamu un oriģinālu raksturu.

Svelmainā Spānija, protams, ir slavena ar saviem piesātinātajiem, spilgtajiem un izturētajiem sarkanvīniem no Rioja, Priorato un Ribera del Duero reģioniem, taču arī Jaunās Spānijas vīni var būt gan eleganti, gan smalki.  Rueda, Bierco, Rias Baixas reģionos arī ražo brīnišķīgus svaigos vīnus. Tikšanās laikā mēs izpētīsim Pireneju pussalas reģionu karti un vietējo vīnu klasifikāciju. Jūs iemācīsieties nolasīt spāņu etiķeti un uzzināsiet vīna terminu nozīmi.

Katras lekcijas laikā atbilstoši tēmai tiks degustēti 6 dažādu vīnu paraugi.

Itālijas centrālā daļa ir slavena ar no Sangiovese vīnogu šķirnes darinātajiem Toskānas vīniem, par kuriem plaši stāstīsim lekcijas laikā. Apspriedīsim Toskānas vīnu klasifikāciju un vīna ražošanas specifiku, kā arī blakus esošo reģionu vīnu stilus: Umbria, Emilia-Romagna un Marche.

Vīnzinis: Ronalds Pētersons

Pēc katras lekcijas visi vīni veikalā Jums būs pieejami ar 15% atlaidi!

8 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
50.00 €