Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
05.03.2021, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

On-line vīna skola 2021. gada februārī

Šobrīd ir pats piemērotākais laiks apgūt vīna zinības. Vīns sniedz milzu baudu, ja tas ir prasmīgi izvēlēts! Četrās meistarklasēs jūs uzzināsiet, uz ko jāorientējas un kam jāpievērš uzmanība, izvēloties vīnu, kā degustēt un pasniegt šo brīnišķīgo dzērienu, kā arī varēsiet noskaidrot, kāds vīns pēc garšas būtu atbilstošāks tieši jums.

Kā tas notiks? Katru piektdienu plkst. 18:30 tiksimies tiešsaistē Zoom.us platformā, lai noklausītos sertificēta vīnziņa Ronalda Pētersona lekciju par noteiktu tēmu, kuras laikā būs iespējams uzdot jautājumus, saņemt konsultācijas par jūs ieinteresējušu vīnu un, pats galvenais, patīkami un lietderīgi pavadīt laiku.

Ceturtā nodarbība 26.02.2021: Vīna ģeogrāfija Eiropā

Īsi un viegli uztverami iepazīsimies ar Eiropas vīna reģionu ģeogrāfiju. Tas būs aizraujošs ceļojums pa slavenākajiem Vecās Eiropas vīna apgabaliem: Šampaņu, Burgundiju un Bordo, Pjemontu un Toskānu, Rjohu, Mozeli, Porto un citiem slavas un leģendu apvītiem reģioniem. Protams, visu uzreiz neaptvert, taču izbaudīt šīs aizraujošās pasaules atklājēja prieku nekad nav par vēlu!

Maksa par vienu lekciju - 20 EUR. Maksa par pilnu kursu - 80 EUR par četrām lekcijām.  Iegādājoties pilnu kursu, dāvanā dalība bezmaksas papildu nodarbībā par tēmu “Kā lasīt vīna etiķeti”, kas notiks 5. martā plkst. 18:30.

 

Pēc jūsu vēlmes, vīnzinis personīgi jums atlasīs vīnus degustācijai, un mēs nogādāsim jūsu pasūtījumu tieši uz mājām.  

Lai rezervētu vietu degustācijā: events@noblewine.lv, +371 26304999

20 no 30 pieejamas
Dalībnieki::
1
Dalības maksa:
20.00 €