Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Kā un kāpēc degustēt vīnu (LV)

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
05.02.2021, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

Šobrīd ir pats piemērotākais laiks apgūt vīna zinības. Vīns sniedz milzu baudu, ja tas ir prasmīgi izvēlēts! Šī ir viena no četrām meistarklasēm, kurā jūs uzzināsiet, uz ko jāorientējas un kam jāpievērš uzmanība, izvēloties vīnu, kā degustēt un pasniegt šo brīnišķīgo dzērienu, kā arī varēsiet noskaidrot, kāds vīns pēc garšas būtu atbilstošāks tieši jums.

Kā tas notiks? Piektdien plkst. 18:30 tiksimies tiešsaistē Zoom.us platformā, lai noklausītos sertificēta vīnziņa Ronalda Pētersona lekciju par noteiktu tēmu, kuras laikā būs iespējams uzdot jautājumus, saņemt konsultācijas par jūs ieinteresējušu vīnu un, pats galvenais, patīkami un lietderīgi pavadīt laiku.

Pirmā nodarbība 05.02.2021: Kā un kāpēc degustēt vīnu

Kā pareizi degustēt vīnu, lai gūtu maksimālu baudu no tā garšas? Krāsa, aromāts un vīna garša - šī dzēriena ļoti būtiski komponenti. Pārrunāsim, kādi mēdz būt aromāti, kā tos atpazīt un kam jāpievērš uzmanība. Kāds vīns uzskatāms par bojātu, un kā uzvesties restorānā, lai nekļūdītos. Pirmās tikšanās laikā uz visiem šiem jautājumiem varēsiet gūt izsmeļošas atbildes.

Maksa par vienu lekciju - 20 EUR. Maksa par pilnu kursu - 80 EUR par četrām lekcijām.  Iegādājoties pilnu kursu, dāvanā dalība bezmaksas papildu nodarbībā par tēmu “Kā lasīt vīna etiķeti”, kas notiks 5. martā plkst. 18:30.

Pēc jūsu vēlmes, vīnzinis personīgi jums atlasīs vīnus degustācijai, un mēs nogādāsim jūsu pasūtījumu tieši uz mājām.  

Lai rezervētu vietu degustācijā: events@noblewine.lv, +371 26304999

20 no 30 pieejamas
Dalības maksa:
20.00 €