Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
01.03.2018, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

Saistībā ar vīndara Yann Chave ciemošanos aicinām uz vakariņām ar franču vīniem no Ronas ielejas. Reģiona ziemeļdaļa, kur atrodas Yann Chave vīndarītava, ir slavena ar savu vīnu izsmalcinātību, vispilnīgāk atklājot Syrah vīnogas potenciālu, bet vīni Crozes-Hermitage un Hermitage vispār ietilpst Francijas sarkanvīnu elitē. Vakariņu laikā kopā ar ēdieniem, ko speciāli būs gatavojuši restorāna Aqua Luna pavāri, mums būs iespēja nobaudīt sešus atšķirīgu vintāžu un vīna dārzu vīnus, par kuriem pastāstīs pats šo vīnu radītājs.

Yann Chave  tēva saimniecību pārņēma 2001. gadā, un kopš tā laika sekmīgi ražo vīnus ar savu vārdu. Viņam pieder 20 hektāru vīna dārzu, turklāt dažu vīnogulāju vecums pārsniedz pat 60 gadu. Viņa vīnu stils atšķiras ar īpašu eleganci un smalkumu, kas atspoguļo vīnogu dabas dotumus. Yann Chave vīni ir atzīti par vienu  no labākajiem Crozes-Hermitage paraugiem, taču viņš nav noskaņots apstāties un turpina attīstīties – 2007. gadā viņa vīndarītava tika sertificēta kā organiskā saimniecība.

3 no 20 pieejamas
Dalības maksa:
95.00 €