Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Tour de Vin gastronomiskās vakariņas

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
15.09.2017, 19:00
Informācija:

Noslēdzot vasaras sezonu, rīkojam franču vakariņas nepiespiestā un vieglā atmosfērā Aqua Luna restorānā. Šajā vakarā restorāna šefpavārs piedāvās īpašu ēdienkarti, kas sastāvēs no pieciem ēdieniem, kuriem Noble Wine vīnziņi piemeklējuši izsmalcinātus vīnus no pieciem dažādiem Francijas reģioniem: Šampaņas, Burgundijas, Elzasas, Langedokas, kā arī no Luāras un Rona ielejām.

Mēs aicinām Jūs doties gastronomiskā ceļojumā ar franču vīniem no ģimenes vīndarītāvām, kurām vīna radīšana ir dzīves kaislība jau vairākām paaudzēm.

Pirms vakariņām, aperitīvā, tiks pasniegts vieglais un uzmundrinošais, dzirkstošais vīns Blanquette de Limoux, kas ražots dzirkstošo vīnu dzimtenē Francijas dienvidos - Langedokā. Kā pieklājas, maltīti mēs sāksim ar izsmalcinātu rozā šampanieti no neliela ražotāja Gonet. Pie uzkodas pasniegsim interesantu naturālā vīna paraugu, no Elzasas ražotāja Domaine Frick. Bet pie pamatēdieniem tiks pasniegti bagātīgi un piesātināti vīni: viens no labākajiem Burgundijas baltajiem vīniem - Meursault 1er Cru no Remi Jobard un izsmalcinātais Hermtage no Syrah, kuru izgatavojis talantīgais vīndaris Yann Chave. Vakara noslēgumā, pie deserta baudīsim izsmalcinātu 2003. gada saldo vīnu no Luāras vīnogu šķirnes Chenin Blanc, no izcilā ražotāja Domaine Huet.

Gastronomisko tūres laikā mēs pastāstīsim par franču vīna smalkumiem un romantiska dzīvā mūzika palīdzēs ienirt Francijas atmosfēra.

Vietu rezervācija obligāta!

0 no 50 pieejamas
Dalības maksa:
95.00 €