Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Rudenīgas sēņu vakariņas ar Pjemontas vīniem

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
20.10.2017, 19:00
Informācija:

Ar rudens atnākšanu meža aromāti un garšas harmoniski iekļaujas restorānos pasniegtajos sezonas ēdienos. Un nekas tik niansēti neizceļ sēņu garšu kā Pjemontas vīni ar savu izteikto «zemes» raksturu! Ziemeļu vīna reģions Pjemonta ir izslavēts ar saviem izsmalcinātajiem un vienlaikus spēcīgajiem vīniem. Vakariņu laikā mēs stāstīsim par šā reģiona gastronomisko kultūru un vīnu smalkumiem. Pie ēdieniem, ko īpaši šīm vakariņām izvēlēsies restorāna Per Se šefpavārs, jūs varēsiet nobaudīt sešus dažādu stilu vīnus. Sāksim ar dzirkstošo Valentino, kas ražots pēc šampanieša metodes, savukārt pie uzkodām varēsiet salīdzināt baltvīnu no vietējās vīnogu šķirnes Timorasso un plaši zināmo Chardonnay. Pie siltajiem ēdieniem tiks pasniegti trīs dažādu stilu sarkanvīni no Nebbiolo vīnogām, ko uzskata par vietējo vīnogu šķirņu karali. Un vakariņu izskaņā piedāvāsim nogaršot daidžestīvu Barolo Chinato, kas raksturīgs tieši šim reģionam.

12 no 30 pieejamas
Dalības maksa:
95.00 €