Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
20.12.2019, 18:30
Informācija:

Kādi tik vīni tiek ražoti pasaulē – sarkanie, rozā, baltie un pat oranžie! Pēc krāsas šiem vīniem patiešām piemīt bagātīga dzintaraini oranža nokrāsa, bet gatavošanā un garšā ielikta īpaša filozofija, radot vīnus pēc sentēvu metodēm. Šādi vīni nevienu neatstās vienaldzīgu, tie vienmēr rada spilgtu un atmiņā paliekošu iespaidu! Satriecoši bagāti aromātā un savā piesātinātajā garšā, ar bezgalīgi ilgu pēcgaršu un izteiksmīgu gastronomisko “piesitienu” – tādi, lūk, ir šie neparastie vīni! Par oranžajiem vīniem sajūsmināti runā vīna pielūdzēji un par savas vīna kartes “rozīnīti” uzskata talantīgākie vīnziņi.

Kā top šāds vīns, ar ko tas atšķiras no baltajiem un sarkanvīniem un ar ko šo dzērienu baudīt, par to spriedīsim mūsu tikšanās laikā. Mēs nodegustēsim sešus spilgta rakstura oranžos vīnus, ko radījuši seši dažādi ražotāji no Itālijas un Slovēnijas, un nogaršosim īpašas uzkodas, ko nav pierasts pasniegt pie vīna.   

Degustācija notiks krievu valodā.

0 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
45.00 €