Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
04.08.2020, 18:30
Informācija:

Neliekuļojot Burgundijas baltvīnus var saukt par vislabākajiem baltvīniem pasaulē, tie kalpo par etalonu ražotājiem ikvienā mūsu planētas nostūrī. Viegli un svaigi, minerāli un niansēti, izturēti un blīvi - šeit atradīsiet vīnu jebkurai garšai. Taču savas atpazīstamības un popularitātes dēļ visā pasaulē daudzi slavenu vārdu nesoši vīni maksā ļoti dārgi. Mūsu degustācijā mēs atklāsim šā reģiona citu šķautni, stāstot par mazāk zināmām apelācijām, kurās vīnu kvalitāte pelnījusi uzmanību un cieņu par pieejamu cenu.

Tikšanās laikā mēs salīdzināsim sešus baltvīnus no dažādām reģiona vietām (Montagny, Côte de Nuits-Villages, Hautes-Côtes de Nuits, Saint-Véran, Viré-Clessé, Hautes Côtes de Beaune) un noskaidrosim, kas ietekmē vīna buķeti un garšu vienā vai otrā Burgundijas daļā un kā atrast tieši savu vīna stilu.

Degustācija notiks latviešu valodā.

4 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
50.00 €