Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
04.02.2021, 18:30
Informācija:

Neraugoties uz drēgni rudenīgo laiku, baltajam Meursault no Burgundijas piemērota sezona būs vienmēr! Ne velti tas visā pasaulē ir viens no zināmākajiem vīniem, kas gatavots no Chardonnay vīnogām. Meursault - tas ir maza ciematiņa nosaukums Burgundijas centrālajā daļā, kur galvenokārt ražo baltos vīnus, turklāt to apjoms ir gandrīz tikpat liels, cik visās pārējās Cote de Beaune komūnās kopā.

Bagātīgi, samtaini un dziļi vīni, kam katram piemīt sava neatkārtojamība atkarībā no tā, kurā vīna dārzā ievākta raža. Degustācijas laikā mēs nobaudīsim un iepazīsim sešus Meursault vīnus, ko gatavojuši četri dažādi ražotāji, un salīdzināsim atšķirības vīna stilos: tātad Domaine Remi Jobard, Domaine Latour-Giraud, Domaine Michel Lafarge un mūsu klāsta jaunums Domaine Bohmann.

Degustācija notiks latviešu valodā!

Online platforma: Zoom.us

Cenā ietilpst 6 vīnu paraugi pa 50 ml, kuri tiks piegādāti degustācijas dienā uz katra dalībnieka adresi. Pēc Jūsu vēlmes ir iespēja pasūtīt papildus uzkodas pie vīna no mūsu vīna bāra.

 

14 no 15 pieejamas
Dalības maksa:
50.00 €