Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
08.08.2019, 18:30
Informācija:

Šī degustācija iepriecinās tos, kuri gatavi sev atklāt jaunu stilu un garšu, baudot vīnus no Francijas reģiona Jura. Šis ir miniatūrs reģions pie Šveices robežas, kura vīna dārzu platība nepārsniedz 2000 ha. Vietējie vīndari pārsteidz ar saviem ekspresīvajiem un neatkārtojamas buķetes un izsmalcinātas garšas vīniem no Savagnin, Trousseau, Poulsard, kā arī Pinot Noir un Chardonnay vīnogām. Taču visspilgtākie reģiona vīni ir Vin Jaune jeb “dzeltenie” vīni, kas mucās izturēti vairāk nekā sešus gadus. Ja vēlaties gūt jaunu gastronomisku pieredzi, šī ir degustācija tieši Jums!

Degustācijā tiks piedāvāti seši vīni un vieglas uzkodas.

Degustācija notiek krievu valodā.

 

Vasaras degustāciju abonements

Taču piekritīsiet, ka daudz ērtāk ir visu izplānot jau iepriekš un vasaru izbaudīt pilnā apmērā! Šim nolūkam īpaši esam sagatavojuši abonementu uz visām sešām vasaras degustācijām. Abonementa cena ir  EUR 225 – tātad Jūs maksāsiet par piecām degustācijām, bet sesto baudīsiet bez maksas!

Abonementu iegādāties varat šeit >

                              

0 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
50.00 €