Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Izsmalcinātā un augstvērtīgā Riesling balto vīnogu šķirne. Šo vīnogu šķirni ieskauj daudzi stereotipi un mīti, bet tās patieso dabu var izprast tikai atverot šīs šķirnes vīna pudeli. Mēs pastāstīsim par Riesling vīnogu neierobežotajām spējām, reģioniem un valstīm, kurās to audzē, kā arī par vīnu, kas nāk no dažādiem klimatiem, atšķirībām. Tiešsaistē dalīsimies veiksmīgu gastronomisko pieredžu kombinācijās un apspriedīsim katra dalībnieka vīnu.
Pasākuma Laiks:
11.12.2020, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
30 no 30 pieejamas
Cena: 20.00€
Svētkos galdi lūst no dažādu gardumu svara un rodas vēlme sevi palutināt ar ko īpašu, piemeklējot ēdieniem dzērienus. Mūsu tikšanās laikā vīnzine pastāstīs un iemācīs, kā pareizi izvēlēties un pasniegt vīnu pie vakariņām un, ja nepieciešams, pie brokastīm. Jūs varēsiet uzdod jautājumus, kas jums rodas vīna izvēles laikā, un saņemsiet personiskas atbildes un ieteikumus veiksmīgām kombinācijām.
Pasākuma Laiks:
18.12.2020, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
30 no 30 pieejamas
Cena: 20.00€