Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Heress & Tapas: Tikšanās ar vīndari

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
09.11.2017, 18:30
Norises vieta:
Informācija:

9. novembrī aicinām uz tikšanos ar vīndari Bodegas Tradicion no Heresa reģiona, kur Jūs varēsiet izbaudīt heresa daudzveidību, nogaršot to kopā ar īpaši piemeklētiem ēdieniem un izzināt reģionu. Vēsturiski ļoti nozīmīga vīnu apelācija, ar savām īpatnībām, izcilu saderību ar jebkuru pārtikas produktu kombināciju, kā arī ilgu potencialu.

Degustāciju vadīs un zināšanas par reģionu jums sniegs Eduardo Davis no “Bodegas Tradicion” nama. Par ēdiena sadrībām stastīs Ronalds Pētersons. Garšosim Fino, Amontillado, Oloroso, Creme un PX šerija stilus.

Vakariņas būs netipiskas. Lai paradītu šī dzēriena daudzveidību, pasniegsim daudz dažādus ēdienus, bet pirkstu uzkodu lielumā. Tāpēc vakariņas dalīsim trīs daļās.

  • Sāksim ar “šapas” – šerijs un tapas. Garšosim plašu klāstu ar klasiskām spāņu tapām, kā arī Noble Wine un Mollto komandas domu lidojumus tapām izmantojot Latvijas produktus
  • Pamatēdienā pasniegsim sezonas medījumu ar bagātīgu mērci
  • Desertā pasniegsim dažādas deserta tapas - šokolāde, rieksti, žāvēti augļi dažādās kombinācijās

Jāatzīst ka vidējais vīnu vecums kurus, provēsim ir, aptuveni, 40 gadi. Priekā!

0 no 20 pieejamas
Dalības maksa:
49.00 €