Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Grand Cru Dienas! -20% visiem vīniem

Ruta Kalniņa
Vīnzinis:
Ruta Kalniņa
Pasākuma Laiks:
16.11.2018, 10:00
Norises vieta:
Informācija:

Gatavošanās svētkiem sākas 15. novembrī! Jau šonedēļ, ceturtdien un piektdien, 15. un 16. novembrī, notiks Grand Cru Noble Wine dienas, kas nozīmē to, ka Jums būs iespēja iegādāties jebkuru Noble Wine vīnu ar 20% atlaidi! Lieliska iespēja sagatavot pāris kastes dzirkstošā vīna Ziemassvētku un Jaungada svinībām, kas nemaz vairs nav aiz kalniem!

Tātad, 15. un 16. novembrī gaidām Jūs ciemos mūsu veikalā, kur ar prieku pastāstīsim par jaunumiem, sameklēsim Jūsu favorītus un obligāti dosim nogaršot ko neparastu!

Veikala darbalaiks 15. un 16. novembrī netiks mainīts – gaidīsim jūs, kā vienmēr, no plkst. 10.00 līdz 22.00!

 

Nepalaidiet garām savus iecienītos vīnus – rezervējiet mūsu vietnē jau šodien!

 

Mēs sadarbojamies ar nelielām, ģimenes vīna darītavām un, diemžēl, ne vienmēr varam pasūtīt tik daudz vīna, cik nepieciešams mūsu klientiem!

Tāpēc, lai jūs noteikti saņemtu noskatīto vīnu Grand Cru dienās, iesakām izmantot rezervācijas sistēmu Noble Wine vietnē! Vienkārši izvēlieties vīnu, kas jūs interesē, un nospiediet “Ielikt grozā”. Pēc tam jums atliks tikai noformēt pasūtījumu un Grand Cru dienās saņemt vīnu veikalā ar 20% atlaidi!

Noble Wine vīnu katalogs >

100 no 100 pieejamas