Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Grand Cru Dienas! -20% visiem vīniem

Ruta Kalniņa
Vīnzinis:
Ruta Kalniņa
Pasākuma Laiks:
22.03.2019, 10:00
Norises vieta:
Informācija:

Mums ir lieliskas ziņas! Jau šajā nedēļā, ceturtdien un piektdien – 21. un 22. martā, notiks šajā gadā pirmās Noble Wine Grand Cru dienas, kas nozīmē, ka Jūs jebkuru Noble Wine vīnu varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi! Nu piekrītiet – tā ir brīnišķīga iespēja sagādāt pāris kastes laba vīna siltākām dienām!

Un tā, 21. un 22. martā gaidām Jūs ciemos mūsu veikalā – ar prieku izstāstīsim par jaunumiem, sameklēsim Jūsu favorītvīnus un noteikti piedāvāsim nogaršot kaut ko interesantu!

Veikala darbalaiks 21. un 22. martā netiks mainīts – gaidīsim jūs, kā vienmēr, no plkst. 10.00 līdz 22.00!

 

Nepalaidiet garām savus iecienītos vīnus – rezervējiet mūsu vietnē jau šodien!

 

Mēs sadarbojamies ar nelielām, ģimenes vīna darītavām un, diemžēl, ne vienmēr varam pasūtīt tik daudz vīna, cik nepieciešams mūsu klientiem!

Tāpēc, lai jūs noteikti saņemtu noskatīto vīnu Grand Cru dienās, iesakām izmantot rezervācijas sistēmu Noble Wine vietnē! Vienkārši izvēlieties vīnu, kas jūs interesē, un nospiediet “Ielikt grozā”. Pēc tam jums atliks tikai noformēt pasūtījumu un Grand Cru dienās saņemt vīnu veikalā ar 20% atlaidi!

Noble Wine vīnu katalogs >

100 no 100 pieejamas