Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Grand Cru Dienas! -20% visiem vīniem

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
17.08.2018, 10:00
Norises vieta:
Informācija:

Jau šonedēļ, ceturtdien un piektdien – 16. un 17. augustā, notiks šīs vasaras Grand Cru, jeb mūsu klientu dienas , un tas nozīmē, ka jebkuru Noble Wine vīnu Jūs varēsiet iegādāties ar 20% atlaidi!

Jā, vasara pamazām kļūst vēsāka, taču tas nav iemesls čīkstēt! Mums ir veseli trīs iemesli, lai jūs papildinātu savas vīna rezerves! Pirmkārt, vēl palikušas apaļas divas vasaras nedēļas un attiecīgi arī divas nedēļas, lai izbaudītu vieglus un svaigus kā rozā, tā baltvīnus uz terases vai jūras krastā. Otrkārt, ir pēdējais laiks sākt gādāt vīna krājumus garajiem rudens vakariem, kā arī – lai pārdzīvotu 1. septembra neprātu! Treškārt... 

Nopērkot sešas pudeles vīna, Jūs dāvanāsaņemsiet dzirkstošo!

Tieši tā! Tikai šajās Grand Cru dienās visiem, kuri iegādāsies sešas vai vairāk pudeles vīna, mēs dāvināsim pudeli dzirkstošā vīna Le Mousquet Brut Blanc de Blancs no saulainās Gaskoņas! Šis salmu krāsas un zaļu ābolu aromāta pilnais, vieglais dzirkstošais vīns ir lieliski piemērots ilgiem, jau nedaudz vēsiem vakariem vasaras izskaņā.

Veikala darbalaiks 16. un 17. augustā netiks mainīts – gaidīsim jūs, kā vienmēr, no plkst. 10.00 līdz 22.00!

 

Nepalaidiet garām savus iecienītos vīnus – rezervējiet mūsu vietnē jau šodien!

 

Mēs sadarbojamies ar nelielām, ģimenes vīna darītavām un, diemžēl, ne vienmēr varam pasūtīt tik daudz vīna, cik nepieciešams mūsu klientiem!

Tāpēc, lai jūs noteikti saņemtu noskatīto vīnu Grand Cru dienās, iesakām izmantot rezervācijas sistēmu Noble Wine vietnē! Vienkārši izvēlieties vīnu, kas jūs interesē, un nospiediet “Ielikt grozā”. Pēc tam jums atliks tikai noformēt pasūtījumu un Grand Cru dienās saņemt vīnu veikalā ar 20% atlaidi!

 

Noble Wine vīnu katalogs >

100 no 100 pieejamas