Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Ruta Kalniņa
Vīnzinis:
Ruta Kalniņa
Pasākuma Laiks:
09.11.2017, 10:00
Norises vieta:
Informācija:

Gatavošanās svētkiem sākas 9. novembrī! Jau šonedēļ, ceturtdien un piektdien, 9. un 10. novembrī, notiks Grand Cru Noble Wine dienas, kas nozīmē to, ka Jums būs iespēja iegādāties jebkuru Noble Wine vīnu ar 20% atlaidi! Lieliska iespēja sagatavot pāris kastes dzirkstošā vīna Ziemassvētku un Jaungada svinībām, kas nemaz vairs nav aiz kalniem!

Tātad, 9. un 10. novembrī gaidām Jūs ciemos mūsu veikalā, kur ar prieku pastāstīsim par jaunumiem, sameklēsim Jūsu favorītus un obligāti dosim nogaršot ko neparastu!

Piektdien veikalā Jums palīdzēs izvēlēties ko īpašu mūsu vīnziņi Ronalds Pētersons un Irina Rakeviča, kas atbild par mūsu vīnu kolekciju un Noble Wine vīna skolu!

Gadījumā, ja vēlaties iegādāties vairāk par 6 viena vīna pudelēm, lūdzam izmantot rezervācijas sistēmu mūsu interneta vietnē. Vienkārši izvēlieties vēlamo vīnu un nospiediet "Ielikt grozā". Pēc tam Jums būs jānoformē pasūtījums un jāsaņem tas veikalā ar 20% atlaidi Grand Cru dienās!

Pāriet uz vīnu katalogu >

 

*Tiem, kam kartes pagaidām nav - nav jāuztraucas! Jūs varēsiet saņemt karti tieši Grand Cru dienā!

127 no 127 pieejamas