Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Irina Rakeviča
Vīnzinis:
Irina Rakeviča
Pasākuma Laiks:
04.12.2020, 19:00
Norises vieta:
Informācija:

Ja nav iespējams degustēt vīnus pie mums, tad mēs to darīsim tiešsaistē. Dalīsimies savās zināšanās par vīnu, runāsim par vīnu garšām un kombinācijām ar ēdieniem, kā arī saskandināsim glāzes.

Francija ir varena un spēcīga valsts, it īpaši, ja runājam par vīniem un sieriem. Francijas vīni kļūst saprotamāki, kad iepazīstam tos tuvāk. Atklāsim jums Francijas vīna darīšanas noslēpumaino pasauli, pastāstīsim par svarīgākajām īpašībām, kam jāpievērš uzmanība Francijā radītu vīnu izvēlē. Dalīsimies pieredzē par vīnu stiliem un tiem atbilstošiem reģioniem. Šoreiz runāsim par Francijas sarkanajiem vīniem, jo aiz loga jau ir decembris. Parunāsim par tādām šķirnēm kā Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir, Syrah, Cabernet Franc, Grenache un citām.

Dalības maksa: 20 EUR vai bezmaksas, ja pasūtiet Noble Wine vīnus uz mājām. 

30 no 30 pieejamas
Dalībnieki::
1
Dalības maksa:
20.00 €