Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Bojo is back! Beaujolais vīnu degustācija (LV)

Ronalds Pētersons
Vīnzinis:
Ronalds Pētersons
Pasākuma Laiks:
29.08.2019, 18:30
Informācija:

Bojo vasarai! Augustā Jūs gaida Božolē reģiona sarkanvīnu degustācija. Turienes vīni ļoti bieži pilnībā netiek novērtēti un paliek citu Francijas vīnu ēnā. Tas ir izteikti vasarīgs, aromātisks, augļaini ogains sarkanvīnu stils, kas ideāli piemērots vasaras maltītēm un pasākumiem svaigā gaisā. Valda kļūdains uzskats, ka šī reģiona vīni nav nopietni un ir nenoturīgi – līdztekus jaunvīniem Božolē var patīkami pārsteigt ar savu vīna dārzu klasifikāciju un lielisko potenciālu. Tieši šādus vīnus varēsiet nobaudīt degustācijā.

Degustācijā tiks piedāvāti seši vīni un vieglas uzkodas.

Degustācija notiek latviešu valodā.


Vasaras degustāciju abonements

Taču piekritīsiet, ka daudz ērtāk ir visu izplānot jau iepriekš un vasaru izbaudīt pilnā apmērā! Šim nolūkam īpaši esam sagatavojuši abonementu uz visām sešām vasaras degustācijām. Abonementa cena ir  EUR 225 – tātad Jūs maksāsiet par piecām degustācijām, bet sesto baudīsiet bez maksas!

Abonementu iegādāties varat šeit >

5 no 12 pieejamas
Dalības maksa:
40.00 €