Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Francija ir varena un spēcīga valsts, it īpaši, ja runājam par vīniem un sieriem. Francijas vīni kļūst saprotamāki, kad iepazīstam tos tuvāk. Atklāsim jums Francijas vīna darīšanas noslēpumaino pasauli, pastāstīsim par svarīgākajām īpašībām, kam jāpievērš uzmanība Francijā radītu vīnu izvēlē. Dalīsimies pieredzē par vīnu stiliem un tiem atbilstošiem reģioniem. Šoreiz runāsim par Francijas sarkanajiem vīniem, jo aiz loga jau ir decembris. Parunāsim par tādām šķirnēm kā Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir, Syrah, Cabernet Franc, Grenache un citām.
Pasākuma Laiks:
04.12.2020, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
30 no 30 pieejamas
Cena: 20.00€
Izsmalcinātā un augstvērtīgā Riesling balto vīnogu šķirne. Šo vīnogu šķirni ieskauj daudzi stereotipi un mīti, bet tās patieso dabu var izprast tikai atverot šīs šķirnes vīna pudeli. Mēs pastāstīsim par Riesling vīnogu neierobežotajām spējām, reģioniem un valstīm, kurās to audzē, kā arī par vīnu, kas nāk no dažādiem klimatiem, atšķirībām. Tiešsaistē dalīsimies veiksmīgu gastronomisko pieredžu kombinācijās un apspriedīsim katra dalībnieka vīnu.
Pasākuma Laiks:
11.12.2020, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
30 no 30 pieejamas
Cena: 20.00€