Vīna pasākumi

Kā vīna pasaules speciālisti, mēs esam patiesi priecīgi nodot zināšanas, uzkrāto pieredzi un atklāt vīna darīšanas noslēpumus un smalkākās nianses.

Apmeklējot mūsu organizētos vīna pasākumus, Jūs atklāsiet slepenākos vīna darīšanas noslēpumus un iemācīsieties izvēlēties savu iecienītāko vīnu, vadoties pēc savām personīgajām vēlmēm un zināšanām.

Noble Wine komanda regulāri rīko tematiskas vīna degustācijas, organizē gastronomiskas vakariņas, ceļojumus un vīna tūres, kā arī vīna skolā Noble Winetiek vadīti semināri un lekcijas. Katra mūsu degustācija savā veidā ir unikāla - mēs spējam pārsteigt gan entuziasma pilnus iesācējus, gan arī praktizējošus speciālistus un vīnziņus. Mūsu vīna skolā Jūs uzzināsiet, kā saskanīgi saskaņot vīnu ar ēdienu, kāda ir noteiktu vīnogu šķirņu atšķirība un specifika, iemācīsieties izvēlēties vīnu pēc garšas priekšrocībām sev vai dāvanai kādam citam, uzzināsiet vīna darīšanas vēsturi un lieliski pavadīsiet laiku vīna cienītāju kompānijā. Noble Wine Jums atklās gastronomisku ceļojumu un vīna tūru pasauli - labākajās pasaules vīndarītavās. Neskaitot plānotos pasākumus, mēs vadām slēgtās mācības pēc atsevišķi saskaņotām programmām.