Wine Accessory • Coravin Model 2 • Noble Wine • Coravin
299 00

Coravin Model 2

Coravin sistēma ir aprīkota ar ļoti tievu adatu, kuru ievada pudelē caur korķi neielaižot gaisu, pateicoties inertās gāzes - argona – ievadīšanai, kas nepieļauj skābekļa iekļūšanu pudelē.. Pēc brīža jau glāzē var liet izvēlēto vīnu – tieši tik daudz, cik ir vēlēšanās baudīt. Kad nepieciešamais vīna daudzums ir ieliets un adata ir izņemta, korķis atkal atgūst savu formu un ļauj uzglabāt pudeli kā neskartu. Coravin Model Two sistēma ar otrās paaudzes adatu ļauj piepildīt vīna glāzi par 20% ātrāk, kā arī ir ieguvusi ērtus stiprinājumus, kas stabili fiksē sistēmu uz pudeles. Tagad Coravin ir pieejams ne tikai klasiski melnajā krāsā, bet arī sarkanā, zelta un sudraba krāsā, ļaujot Jums piemeklēt unikālu aksesuāru atbilstoši Jūsu gaumei.
Coravin
Noliktavā:  16 gab.
Daudzums:
1

Informācija par preci

PIEKĻŪSTIET

Izvēlieties pudeli vīna, ko vēlaties nobaudīt (pārliecinieties, ka tā noslēgta ar korķa palīdzību). Novietojiet savu Coravin sistēmu uz pudeles korķa un caururbiet to ar adatu.

IELEJIET

Pārliecinājušies, ka pudele pieliekta 45 grādu leņķī, nospiediet sistēmas mēlīti, lai radītu pudelē spiedienu. Tad atlaidiet mēlīti, lai ielietu vīnu savā glāzē. Atlieciet pudeli vertikālā stāvoklī, lai vīns pārstātu tecēt.

IZBAUDIET

Lai izvilktu adatu, paceliet Coravin sistēmu, turot to taisnā stāvoklī. Korķa dabiskā elastība liks caurumam aizvilkties. Korķis turpinās pasargāt vīnu, saglabājot to vēl daudzām baudīšanas reizēm nākotnē.

Aksesuāru filtrs

Vērtība:  €
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli