Wine Accessory • Coravin Model 1 • Noble Wine • Coravin
199 00

Coravin Model 1

Coravin sistēma ir aprīkota ar tievu, bet izturīgu adatu, kas caurdur pudeles korķi un ievada pudelē inerto gāzi argonu, kas izspiež vīnu, bet neļauj skābeklim iekļūt vīna pudelē un sabojāt vīnu. Vīna pudeles korķis, pateicoties tā dabiskajām īpašībām, savelkas un aizspiež adatas radīto atvērumu, neļaujot gaisam iekļūt pudelē, tādējādi vīnu pudelē var glabāt un baudīt ilgstoši. Jaunais Coravin Model One ir gluži kā īsts darba zirgs vīna cienītājiem, kuriem svarīgs nevis ārējais dizains, bet veiktspēja. Veidots no gaišas plastmasas lietotājam draudzīgā un funkcionālā stilā – Model One spēj izdarīt visu, ko spēj tā elegantākais brālis, bet par daudz zemāku cenu.
Coravin
Noliktavā:  20 gab.
Daudzums:
1

Informācija par preci

PIEKĻŪSTIET

Izvēlieties pudeli vīna, ko vēlaties nobaudīt (pārliecinieties, ka tā noslēgta ar korķa palīdzību). Novietojiet savu Coravin sistēmu uz pudeles korķa un caururbiet to ar adatu.

IELEJIET

Pārliecinājušies, ka pudele pieliekta 45 grādu leņķī, nospiediet sistēmas mēlīti, lai radītu pudelē spiedienu. Tad atlaidiet mēlīti, lai ielietu vīnu savā glāzē. Atlieciet pudeli vertikālā stāvoklī, lai vīns pārstātu tecēt.

IZBAUDIET

Lai izvilktu adatu, paceliet Coravin sistēmu, turot to taisnā stāvoklī. Korķa dabiskā elastība liks caurumam aizvilkties. Korķis turpinās pasargāt vīnu, saglabājot to vēl daudzām baudīšanas reizēm nākotnē.

Aksesuāru filtrs

Vērtība:  €
Izmantojiet šo rīku izvēlei vai ievadiet ciparus manuāli