Noble Wine vīnu veikals Rīgā

Veikals Noble Wine atrodas greznajā Rīgas klusā centra rajonā un piedāvā svaigu skatījumu uz vīniem no pasaulē atzītākajiem vīndarīšanas reģioniem Francijā un Itālijā.

Ikkatru no kopumā vairāk kā 300 veikalā pieejamajiem vīniem mūsu komanda pašrocīgi ir izvēlējusies no mazajām vīndarītavām. Rezultātā tikusi izveidota patiesi unikāla kolekcija, kas iemieso Burgundijas, Ronas, Piedmontas, Toskānas un 10 citu ievērojamu vīna reģionu labākās tradīcijas, un spēj iepriecināt pat visprasīgākos garšu pazinējus.

Stiprā alkohola lietpratējiem, kuri novērtē izcilus un retus dzērienus, veikals piedāvā plašu dažādu sajaukumu Bas-Armagnac klāstu no 1949. līdz pat 2002. ražas gadam, kā arī izsmalcinātu kalvadosu.

Noble Wine komanda labprāt palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko vīnu vai dzērienu ikvienam pasākumam, kā arī piedāvās profesionālus padomus jebkurā ar vīnu saistītā jautājumā.

Kontaktinformācija:

Darba laiks:

I - V: 10:00 - 22:00, VI: 12:00 - 22:00, VII: 12:00 – 20:00

Sazinies ar mums!

Īpašie pasūtījumi

Rīgā nevarat iegādāties savu iecienīto vīnu? Vēlaties konkrēta gada ražas vīnu vai nestandarta izmēra pudeli? Mūsu someljē ar prieku atradīs jebkuru Jums nepieciešamo vīnu par labāko cenu un organizēs ātrāko piegādi no Eiropas uz Rīgu.

Vīna skola

Noble Wine vīna skola būs interesanta gan iesācējiem, gan vīna lietpratējiem. Katrs mācību kurss mūsu vīna skolā sastāv no 10 aizraujošām lekcijām Noble Wine someljē vadībā. Lekcijās mēs pētām galvenos vīna reģionus Eiropā, kā arī degustējam reģioniem raksturīgos vīnus.

Degustācijas un pasākumi

Vīnu var iepazīt, tikai to nepārtraukti garšojot un atklājot sev jaunas vīna garšas un aromātus. Mēs regulāri organizējam tematiskās vīnu degustācijas, gastronomiskos vakarus un tikšanos ar vīnu darītājiem, kuru laikā Jūs varat nogaršot jaunus, īpašus vīnus patīkamā un nepiespiestā atmosfērā.

Vīnziņa Konsultācijas

Noble Wine vīnziņiem ir liela pieredze darbā ar vīnu, un viņi vienmēr ir gatavi Jūs konsultēt jebkurā jautājumā, sākot ar vīna izvēli vakariņām, personīgās kolekcijas vai vīnu kartes veidošanu, beidzot ar vīna pagraba izveidi.

Vīna tūres

Noble Wine organizē individuālas un grupu tūres uz slaveniem Eiropas vīna darīšanas reģioniem. Leģendāru vīna ražotāju un vietējās virtuves iepazīšana, restorānu, viesnīcu apmeklējumi vīna darīšanas zonās un profesionāls gids-someljē dāvās neaizmirstamus iespaidus izglītojošu ceļojumu un vīna mīļotājiem.

Vintāžas armanjaks

Noble Wine piedāvā plašus armanjaka De Montal sajaukumus un vintāžas. Mūsu kolekcijā ir pārstāvēti praktiski visi vintāžas gadi no 1893. līdz 2005. gadam, kas padara armanjaku par lielisku dāvanu, jo varat izvēlēties pudeli atbilstoši Jums nozīmīga cilvēka dzimšanas gadam.

Mūsu vīnus izvēlas: