Noble Wine missija

Piedāvā spilgtu intensitāti smaržā, kur dominē apelsīnu kūkas aromāts, Garšā vīns ir vidēji pilnmiesīgs, kraukšķīgs, komplekss, ar žāvētām aprikozēm, grauzdētām mandelēm un rudzu maizi, kas pārlieta ar akāciju medu. Šā vīna kompleksitāte un grauzdējuma nianses lieliski sader ar pērļvistas piedevām, kurās dominē auksti kūpināta cūkas pavēdere. Savukārt pērļvistas intensīvā gaļas garša nomierina trakojošo Pecorino skābuma līmeni un lieliski papildina viens otru. Dodiet šim vīnam vēl divus gadus, pēc kuriem tas varēs pierādīt savu lieliskumu.

Noble Wine filozofija

Pilnmiesīgs, kraukšķīgs, komplekss, ar žāvētām aprikozēm, grauzdētām mandelēm un rudzu maizi, kas pārlieta ar akāciju medu. Šā vīna kompleksitāte un grauzdējuma nianses lieliski sader ar pērļvistas piedevām, kurās dominē auksti kūpināta cūkas pavēdere. Savukārt pērļvistas intensīvā gaļas garša nomierina trakojošo Pecorino skābuma līmeni un lieliski papildina viens otru. Dodiet šim vīnam vēl divus gadus, pēc kuriem tas varēs pierādīt savu lieliskumu dodiet šim vīnam vēl. Šā vīna kompleksitāte un grauzdējuma nianses lieliski sader ar pērļvistas piedevām, kurās dominē.
04/2014
09/2014
04/2015
07/2015
05/2016
06/2016
08/2016
09/2016
01/2017

Noble Wine veikala atklāšana

Pēc aizraujošām vīna tūrēm divu gadu garumā, iepazīšanās ar vīndariem un rūpīgas vīnu atlases, durvis vēra mūsu veikals, kas atrodas pašā Rīgas centra sirdī, Elizabetes ielā 23. Veikala atklāšanas brīdī kolekcijā bija vairāk nekā 300 Francijas un Itālijas vīnu ar īpašu uzsvaru uz četriem galvenajiem reģioniem: Burgundija, Ronas ieleja, Pjemonta un Toskāna. Kopš tā laika mūsu vīnu ģeogrāfija būtiski paplašinājās – Francijas un Itālijas vīniem pievienojās Spānijas, Vācijas un Austrijas pārstāvji, bet kopējais vīnu skaits pārsniedza 400 vienību!

Pirmais vīna skolas kurss

Septembrī kopā ar citām skolām pirmos skolniekus uzņem Noble Wine vīna skola! 8 lekciju laikā dalībnieki iegūst plašas zināšanas, sākot ar vīna darīšanas un vīna degustācijas pamatiem, un beidzot ar detalizētu Burgundijas, Ronas ielejas, Toskānas un Pjemontas vīnu kultūru analīzi.

Pirmais Noble Wine žurnāla numurs

Siltā pavasara vakarā mēs draugu lokā nosvinējām Latvijā pirmā žurnāla par vīnu un vīna kultūru "Noble Wine" publikāciju, kas bija veltīta Burgundijas vīniem. Divu gadu laikā mēs publicējām vēl četrus žurnāla numurus, katrs no kuriem ir veltīts atsevišķam vīna reģionam, izstrādājām žurnāla lietotni un pirmo reizi izplatījām žurnālu pārdošanā!

Noble Wine – oficiālais Coravin un Lehmann Glass pārstāvis

Īpašiem vīniem īpaši aksesuāri! Jūlijā Noble Wine kļūst uzreiz par divu vīna aksesuāru zīmolu pārstāvi – Coravin un Lehmann Glass.

Coravin – revolucionārā ierīce, kas ļauj dzert vīnu neatverot pudeli kopš tā laika ir kļuvusi plaši populāra gan profesionālu vīnziņu, gan vienkāršu vīna cienītāju vidū, bet Lehmann glāzes, kuru radīšanā piedalījās 2010. gada labākais vīnzinis Žerārs Bassē, ļauj mums izjust un izprast vīna garšas un aromāta nianses unikālā veidā!

Vīna tūre uz Pjemontu

2016. gada maijā mēs kopā ar vīna cienītāju grupu no Rīgas devāmies pirmajā vīna tūrē, ko organizējām īpaši mūsu klientiem! Mēz izvēlējāmies vienu no Eiropas slavenākajiem vīna reģioniem – Pjemontu! 5 dienu laikā mūsu tūres dalībnieki apmeklēja Albas, Barolo un Barbaresko vīnu darītavas, kā arī iepazina vietējo vīna kultūru, virtuvi un vēsturi.

Kolekciju papildina vīni no Vācijas un Austrijas

Austrija un Vācija kļuva par nākamo soli mūsu vīnu kolekcijas paplašināšanā, kā rezultātā 2016. gada vasarā mūsu veikalā parādās pirmie baltie un sarkanie Vācijas reģiona Mosel vīni, ka arī Austrijas reģionu Wachau un Neusiedlersee-Hügelland vīni... Mēs esam īpaši lepni par sadarbību ar vīndari no Mozeles, Markusu Molitoru, kura radītie elegantie, klasiskie Riesling vīni regulāri iegūst starptautiskus apbalvojumus!

Dabiskie vīni Noble Wine kolekcijā

Veselīgas ēšanas un dabisko produktu vilnis pārņēma pasauli tikai pirms pāris gadiem, bet tikmēr dabiskā vīna darināšana pastāv jau vairākas desmitgades! Bet, kas tas ir? Vislabāk par to pastāstīs vīni no vīndariem-revolucionāriem Vodopivec, Radikon, Bressan un Cantina Gairdino, kas mūsu veikala plauktos parādījās vēlā vasarā un uzreiz iekaroja īpašu vietu mūsu vīnu mīlošajās sirdīs.

Vīna skola: padzīļinātais kurss

!Lorem_lorem dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam nisi mi, iaculis porttitor elit sit amet, interdum ultrices erat. Quisque et ultricies lorem. Mauris ut vestibulum urna. Quisque tellus tortor, mollis quis eleifend sed, euismod in dolor. Quisque vulputate ac mauris luctus lacinia. Nam sit amet justo efficitur odio semper vehicula a quis leo.

Lielākā Burgundijas vīnu izvēle Baltijas valstīs

2016. gada novembrī mēs kārtējo reizi devāmies vīna tūrē uz mūsu iemīļoto Burgundiju... Šīs tūres mērķis bija parādīt mūsu partneriem – restorānu pārstāvjiem Noble Wine rūpīgo pieeju vīnu atlasīšanai, kā arī dibināt kontaktus ar jauniem vīna ražotājiem no šī varenā reģiona! Ir jāsaka, ka brauciens izdevās, jo jau janvārī mūsu kolekciju papildināja divu slavenu vīna darītavu, A.F Gros un Domaine Lafarge, vīni, bet kopējais vīna darītāju no Burgundijas skaits mūsu vīna portfelī sasniedza 26! Tik daudz Baltijā nav nevienam.

Īpašie pasūtījumi

Rīgā nevarat iegādāties savu iecienīto vīnu? Vēlaties konkrēta gada ražas vīnu vai nestandarta izmēra pudeli? Mūsu someljē ar prieku atradīs jebkuru Jums nepieciešamo vīnu par labāko cenu un organizēs ātrāko piegādi no Eiropas uz Rīgu.

Vīna skola

Noble Wine vīna skola būs interesanta gan iesācējiem, gan vīna lietpratējiem. Katrs mācību kurss mūsu vīna skolā sastāv no 10 aizraujošām lekcijām Noble Wine someljē vadībā. Lekcijās mēs pētām galvenos vīna reģionus Eiropā, kā arī degustējam reģioniem raksturīgos vīnus.

Degustācijas un pasākumi

Vīnu var iepazīt, tikai to nepārtraukti garšojot un atklājot sev jaunas vīna garšas un aromātus. Mēs regulāri organizējam tematiskās vīnu degustācijas, gastronomiskos vakarus un tikšanos ar vīnu darītājiem, kuru laikā Jūs varat nogaršot jaunus, īpašus vīnus patīkamā un nepiespiestā atmosfērā.

Vintāžas armanjaks

Noble Wine piedāvā plašus armanjaka De Montal sajaukumus un vintāžas. Mūsu kolekcijā ir pārstāvēti praktiski visi vintāžas gadi no 1893. līdz 2005. gadam, kas padara armanjaku par lielisku dāvanu, jo varat izvēlēties pudeli atbilstoši Jums nozīmīga cilvēka dzimšanas gadam.