Restorānu apkalpošana

Noble Wine lepojas par savu sadarbību ar labākajiem restorāniem un vīna veikaliem Latvijā! Mēs nodrošinām mūsu vairumtirdzniecības klientiem ātru un nepārtrauktu vīna piegādi, kā arī konsultējam restorānus par vīna karšu izveidi vai izmaiņām tajās, veicam darbinieku apmācības un organizējam īpaši retu un dārgu vīnu piegādi uz Rīgu.

Piedāvājums restorāniem

Noble Wine sadarbojas ar Rīgas, Jūrmalas un citu Latvijas lielāko pilsētu vadošajiem restorāniem, piedāvājot ātru un precīzu pasūtījuma piegādi vienas dienas laikā. Noble Wine auto ir aprīkots ar kondicionētāju, kas ļauj pārvadāt vīnu pareizajā temperatūrā, neraugoties uz jebkuriem laikapstākļiem.

Vīna karšu sastādīšana

Noble Wine vīnziņi ir uzkrājuši lielu pieredzi darbā HoReCa industrijā un palīdzēs jūsu restorānam izveidot vīna karti, kas pilnībā un precīzi atspoguļo restorāna filozofiju un šefpavāra radīto ēdienu potenciālu.

Darbinieku apmācība

Noble Wine regulāri rīko apmācības un meistarklases HoReCa profesionāļiem, kuru laikā mēs restorāna darbiniekiem un menedžeriem sniedzam zināšanas par vīnu, vīndarīšanu, kā arī apkalpošanu restorānā.

Piedāvājam gan jau gatavas programmas, gan iespēju izstrādāt īpašu programmu, vadoties pēc klienta vajadzībām.

Vīna glabāšana

Mūsu klientiem, kuriem nav savu personisko vīna pagrabu, mēs piedāvājam iespēju glabāt vīnu Noble Wine pagrabā, kas atrodas Rīgas centrā. Mūsu pagrabs ir speciāli aprīkots, lai uzturētu nemainīgu temperatūras un mitruma režīmu, kas ļauj vīnu glabāt tam piemērotos optimālos apstākļos.

Retu vīnu piegāde

Retu, leģendāru vīnu esamība restorāna vīna kartē patīkami pārsteigs restorāna pastāvīgos viesus, kā arī pievilinās citus vīna cienītājus. Pateicoties izvērstajiem piegādes tīkliem, Noble Wine īsā laikā var piegādāt praktiski jebkuru vīnu no Eiropas labākajām vīndarītavām.