Atsvaidzinoši, patīkami un viegli dzerami! Ir ne viens vien iemesls, kādēļ tie ir guvuši tik plašu popularitāti. Seltzeri var pārsteigt ar negaidītām garšu kombinācijām, kā juzu, rožu-hibiska vai vīnogu-gurķa, un tie var būt neparasti gardi ar sastāvā esošiem dabīgo augļu ekstraktiem!

Pēdējo piecu gadu laikā seltzers no ekskluzīvas preces ir piedzīvojis augošu uzplaukumu līdz veikalu plauktiem, bāriem un plašiem ārtelpu pasākumiem. Šis dzēriens ir piemērots tiem, kas meklē vieglas dzērienu alternatīvas ar zemu alkohola (visbiežāk no 0 līdz 5 %) un zemu kaloriju daudzumu (visbiežāk ne vairāk kā 100 kalorijas). Tātad varam būt droši, ka ar šo dzērienu var atsvaidzināties bez sirdsapziņas pārmetumiem! 

Something and Nothing Seltzers

Izklausās lieliski, bet kas tad īsti ir seltzers – jūs jautāsiet. Ir izaicinošs uzdevums izdalīt kateogrijas, kurās tas būs gāzēts ūdens ar viegli iekrāsotu melnā ķiršīša piedevu un kad tas būs kaut kas aizraujošāks – ne visi seltzeri ir izveidoti vienādi. Daži ražotāji dod priekšroku dabīgām augļu sulām un bioloģiskām sastāvdaļām (kā mūsu plauktos atrodamie) un citi meklē pēc iespējas eksotiskākas piedevas, lai pārsteigtu ar neierastu augļu garšām. 

 

Something and Nothing Blog

Lai izvēles būtu vieglākas un labākas, mēs esam  izveidojuši gardu un atsvaidzinošu bezalkoholisko vai nedaudz alkoholisko, zemo kaloriju, bezglutēna un vegānisko dzērienu sarakstu Jums, mūsu dārgie klienti, kas vēlas baudīt vieglus, maz-kaloriju dzērienus bez nevēlamām blakusparādībām!

Leave a Reply