Dāvanu kartes

Dāviniet izvēles iespēju!

Gadās, ka nepārzināt tā cilvēka gaumi, kam vēlaties sagādāt pārsteigumu, vai vienkārši nav laika izvēlēties dāvanu mūsu veikala plašajā piedāvājumu klāstā (vairāk nekā 500 vīna nosaukumu!). Iegādājieties Noble Wine dāvanu karti – un nekļūdīsieties!

Šī karte ir kā maģiska biļete cēlo dzērienu izplatījumā ar iespēju izvēlēties tieši to, kas iepriecinās dāvanas saņēmēju. Šampanieti? Burgundieti? Armanjaku? Varbūt izsmalcinātu glāžu komplektu? Jums nevajag minēt, kas visvairāk iepriecinās saņēmēju. Viņš izlems pats!

Jūsu izvēlei - trīs Noble Wine dāvanu karšu varianti:

  • Vīnam un aksesuāriem. Jums tikai nepieciešams izlemt par dāvanas cenu (šai jomā nav nekādu ierobežojumu), bet saņēmējs par šo summu pats izvēlēsies dzērienu vai kaut ko no aksesuāriem. Mūsu someljē, protams, priecāsies palīdzēt.
  • Vīna degustācijām un citiem pasākumiem. Varbūt vēlaties dāvināt kaut ko oriģinālāku? Uzdāviniet emocijas un iespaidus! Jo Noble Wine nav tikai veikals, bet arī sava veida klubs, kas apvieno vīna cienītājus. Dāvanu kartes īpašnieks varēs doties uz degustāciju, meistarklasi vai gastronomisku vakaru. Tādas lietas neaizmirst! Par jūsu dāvanu viņš atcerēsies ne reizi vien – ar sajūsmu!
  • Apmācībām vīna skolā. Esat pārliecināts, ka adresāts ne tikai mīl vīnu, bet ir nopietni aizrāvies ar šo tēmu? Nu, lūk!  Tad jau jūs tiešām zināt, ko viņam dāvināt! Dāvanu karte mācībām Noble Wine vīna skolā kalpos kā biļete aizraujošam ceļojumam vīna pasaulē, kas būs interesanti gan pieredzējušiem cienītājiem, gan tiem, kuri tikai sāk iepazīt Dionīsa brīnišķos noslēpumus.

Jebkuru Noble Wine dāvanu karti jūs varat iegādāties mūsu veikalā Elizabetes ielā 33-13.

Vēlaties kaut ko pavaicāt vai precizēt? Zvaniet pa tālruni +37120102020 vai rakstiet info@noblewine.lv