Oenomust. Esiet atšķirīgi!

Kolekcijas Oenomust glāzes ir radītas, lai padarītu vīna degustācijas brīžus par īpašiem. Pirmajā brīdī šo glāžu forma var likties neparasta to inovatīvā dizaina dēļ, taču tieši tā ļauj no jauna atklāt vīnu aromātus un garšas. Pateicoties glāzes apjomīgajai pamatnei, tiek nodrošināta plūstoša un kontrolēta vīna rotācija, kas ļauj vīnam pilnībā izpausties un atklāt degustētājam visu koncentrēto aromātu kopumu.
Glāzes īpaši plānās malas veicina vīna nokļūšanu jūsu mutē, stimulējot garšas kārpiņas un padarot lūpu saskari ar glāzi par patīkamu piedzīvojumu.

Gérard Basset
Gérard Basset

"Mana pirmā saskarsme ar Oenomust glāzi kļuva par negaidītu atklājumu. Tās neparastā forma uzreiz piesaistīja manu uzmanību. Platā glāzes pamatne, vīna līmeņa atzīme un plānās glāzes malas padara to par ideālu glāzi labāko vīnu degustēšanai. Brīdī, kad vīns tiek ieliets, Oenomust perfekti atklāj vīna krāsu skatītāju acīm. Žerāra Lēmana (Gérard Lehmann) izstrādātā glāzes forma nodrošina vīna rotāciju un vieglu, kontrolētu oksidāciju, kā arī novērš vīna izšļakstīšanos no glāzes. Ožai Oenomust glāzes noapaļotā augšdaļa, kas paliek aizvien šaurāka tuvojoties malai, koncentrē un pastiprina aromātus, papildinot bagātīgo garšu mutē. Oenomust vienkārši ir īsts aromāta un garšas pastiprinātājs."

Oenomust. Esiet atšķirīgi!

Oenomust kolekcija mūsu aksesuāru veikalā