Gaļas sets
84 90

Gaļas sets

Veģetāriešiem šeit darīt nav ko! Izlase ir veidota domājot par gaļu un ir paredzēta tiem, kas mīl gaļu! Spēcīgās Garnacha vīnogas ir piemērotas dažādām gastronomiskām kombinācijām, bet vislabāk tās sader ar lēni ceptu cūkgaļu vai jēra gaļu, kā arī sulīgiem cepešiem. Cotes Du Rhone ir brīnišķīgi piemērots ne pārāk taukainai gaļai – veidosies lieliska kombinācija ar vistu, cāli vai mūsu reģionā mazāk populāro balodi. Sulīgas Valpolicella Classico būs tieši reizē ar svaigu karpačo un klasisko steiku, pīles krūtiņu un liellopu gaļu terijakī mērcē! Īsts universālais kareivis! Pēdējais izlases dalībnieks, kareivīgais La Dame Rousse, sevī apvieno Syrah un Grenache. Jau aromāts vien raisīs asociācijas ar asiem dūmiem un ceptām sarkanajām ogām, un šādu sākumu ir iespējams turpināt tikai kopā ar uz grila pagatavotu steiku vai šašliku.
1
Pudeles:  5 gab.

Citi vīna seti

Visi vīna seti
Savulaik uzsākāt vīna pasaules iepazīšanu ar sarkano vīnu un jūtat, ka zināšanas par baltajiem vīniem pieklibo? "Baltā izlase" iesācējiem ir lielisks veids uzlabot šīs zināšanas, jo mēs apkopojām 6 dažādu stilu un izcelsmes baltos vīnus, kas būs lieliski piemēroti Chardonnay, Sauvignon Blanc un Riesling pasaules iepazīšanai. Sāksim ar lepno itāli "Salluvii", kas nāk no Pjemontas. Vīnogu šķirne "Cortese" ir slavena ar savu intensīvo aromātu, bet šis vīns Jūs sagaidīs ar nobriedušu banānu, jasmīna un, negaidīti, pūdera (kosmētiskā) aromātu cunami. Garša uzlabos garastāvokli, papildinot to ar sulīgām un asām notīm. Pēc tik intensīvas iepazīšanās mēs nedaudz piebremzēsim un pāriesim pie eļļaini elegantā Riesling Trocken "Guts", kura aromātā ir jūtami daudz maigāki tropi. Nākamā pietura - Burgundija. Slavenais mūziķis Rastropovičš ir teicis, ka vīns pielīdzināms kaisles un harmonijas laulībai. Tik tiešām, spilgtajam ziedu aromātam seko viegls, svaigs vīns. Uz brīdi atgriezīsimies Itālijā, kur iepazīsim jauno un svaigumu izstarojošo Soave. Aprikožu, medus un lauku ziedu sajaukums aromātā un garša neatstās vienaldzīgu nevienu. Šķērsosim kalnus un nonāksim Austrijā, kur mūs gaida Alpu pļavu, ābolu un kalnu svaiguma pilnais Pinot Blanc no Prieler. Mēs noslēgsim mūsu iepazīšanās ekskursiju saulainajā Spānijā ar 100% Verdejo, kurš sākumā pārsteigs ar balto augļu svaigumu un sulīgumu, bet pēc tam mierinās ar ziedošā ķirša maigajiem aromātiem.
Cena:
87 00
Pudeles: 4.
Šī vīna izlase ne tikai lieliski izskatīsies uz rūtaina galdauta un piknika groza fona, bet arī iepriecinās ar piesātinātu, bet patīkami neuzkrītošu garšu. Iesāksim pikniku ar eļļaino Riesling Haus Klosterberg, kura aromātā ir jūtamas benzīna notis, un turpināsim ar graciozo spāni Chardonnay Aragon. Tālāk no baltajiem vīniem pāriesim uz spirdzinošo rozā vīnu La Dame Rousse no Dienvidu Ronas, kas satur īrisu krāsā, aromātā un garšā! Spēcīgāku vīnu mīļotājiem mēs piemeklējām saules apdedzināto Primitivo, kura devīze ir "augļi un vēlreiz augļi"! На окончание (а может всё таки начало?!) пикника два игристых. Кремовый Cremant De Bourgogne - шампанское по духу, но не просихождению, задаст тон, а любимец дам Prosecco, кстати в этот раз натуральный, позволит плавно перевести пикник в ужин или вечеринку!
Cena:
105 50
Pudeles: 6.