Vīna degustācijas un vakariņas

Mēs regulāri organizējam attīstošas vīna degustācijas un gastronomiskos vakarus sadarbībā ar vadošajiem vīna speciālistiem.

Pasākuma laikā gūtās zināšanas Jums iemācīs pareizi sev izvēlēties vīnu un palīdzēs dot pareizus padomus Jums pazīstamajiem līdzcilvēkiem.

Šī degustācija veltīta pasaulē labākajiem baltvīniem – tā apgalvo gan vīna speciālisti, gan tie, kuri mīl baudīt bagātīga un daudzšķautņaina rakstura vīnus. Baltā Burgundija – tie ir vīni, kas darīti no vienas vīnogu šķirnes Chardonnay, taču reģiona dažādās klimata zonās. Katrs paraugs kalpo kā augstvērtīgas vīndarīšanas etalons un ir Burgundijas vīndaru rūpīgā darba rezultāts.
Pasākuma Laiks:
22.08.2017, 18:30
Informācija:
Norises vieta:
0 no 12 pieejamas
Cena: 50.00€
Noslēdzot vasaras sezonu, rīkojam franču vakariņas nepiespiestā un vieglā atmosfērā Aqua Luna restorānā. Šajā vakarā restorāna šefpavārs piedāvās īpašu ēdienkarti, kas sastāvēs no pieciem ēdieniem, kuriem Noble Wine vīnziņi piemeklējuši izsmalcinātus vīnus no pieciem dažādiem Francijas reģioniem: Šampaņas, Burgundijas, Elzasas, Langedokas, kā arī no Luāras un Rona ielejām.
Pasākuma Laiks:
15.09.2017, 19:00
Informācija:
Norises vieta:
33 no 50 pieejamas
Cena: 95.00€